Když je něco "in", znamená to, že to "frčí" a to zase znamená jednoduchý důsledek pro obchod - tady nejspíš budou točit peníze. V případě manažerského poradenství peníze ne malé.
Než se tedy rozhodnete pro jakoukoliv formu manažerského poradenství, dobře si ujasněte několik faktů:
- co chci manažerským poradenství dosáhnout?
- co tedy očekávám od člověka, který manažerské poradenství poskytuje?
- jakou má historii (kvalifikace, praxe, výsledky z předchozích projektů) osoba, která mi manažerské poradenství poskytne?
- jaké výsledky a garanci těchto výsledků mi při manažerském poradenství může daný konzultant zaručit?
Minimálně tyto čtyři otázky byste si měl(a) položit, než se pustíte s nějakou poradenskou firmou či konzultantem do spolupráce. Jak již bylo totiž výše řečeno, manažerské poradenství je dnes zkrátka "in"; a tento fakt láká do oboru spoustu osob (lidí). A stejně jako všude jinde, najdete i v tomto oboru spoustu dobrých i zlých lidí - lidí, kteří to myslí dobře i špatně, lidí, kteří jsou špičky (profesionálové) i takoví, kteří co do výsledků manažerského poradenství za moc nestojí.
V případě Vašeho zájmu o moje služby Vám pomůžu zformulovat odpověď na první dvě otázky a předložím konkrétní fakta, výsledky, důkazy a garance v odpovědích na zbylé dvě otázky. V oboru manažerského poradenství se pohybuji téměř 10 let, výsledky projektů hovoří sami za sebe a svou kvalifikaci se snažím stále zvyšovat (v této chvíli např. také profesním manažerským vzděláváním - Master of Business Administration, MBA).
Zde na mém blogu naleznete několik tipů, které Vám pomohou lépe se zorientovat ve spleti manažerských rozhodování - berte je jako manažerské poradenství "virtuální formou"...